עו"ד עדו אורלנסקי

שותף מייסד

עו"ד עדו אורלנסקי הוא ממייסדי משרד אורלנסקי, איזנברג, מוזסון ושות'.

עדו הינו בעל נסיון של למעלה מ-30 שנה בעיסוק משפטי בתחומים מגוונים. מתמחה בליטיגציה בכל הערכאות בתחומי המשפט האזרחי, המסחרי והמנהלי, בניהול בוררויות בישראל ובוררויות בינלאומיות ובהליכים מול גופים מעין שיפוטיים.

כמו כן, עדו ניהל לאורך השנים הליכים משפטיים מטעם ומול רשויות שונות, ייצג לקוחות פרטיים וציבוריים בעתירות מנהליות ועתירות לבג"צ וזאת לצד ניסיון רב שנים בליווי עסקאות נדל"ן תביעות הפקעה וירידות ערך ובהליכי כינוס נכסים ופירוקים.

עדו ידוע כעורך-דין היודע להילחם על זכויות לקוחותיו בתיקים מורכבים, מול גופים מסחריים, רשויות שונות ויחידים.

בנוסף, עדו הוא בעל ניסיון רב שנים בליווי הליכים סטטוטוריים, והוא מלווה חברות המתמחות בתחום האנרגיה המתחדשת בפרויקטים בישראל ובחו"ל, ומייעץ להם בכל הנוגע להקמת תחנות כח, לרבות תחנות מוזנות גז טבעי, ביו-גז, ואנרכיות מתחדשות מגוונות.

עדו כיהן, בין היתר, כאב בית דין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

בנוסף, בעבר היה חבר בוועדת האתיקה של מחוז תל אביב וכיהן כדיין ואב בית דין בבית הדין המשמעתי של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין. עדו הינו חבר ברשימת הבוררים של המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין.

כמו כן, עדו בוגר קורס לגישור מטעם לשכת עורכי הדין, ובוגר קורסים והשתלמויות בתחומי משפט מגוונים.

 

חברות בלשכת עורכי הדין

חבר לשכת עורכי הדין, ישראל, משנת 1992. בעבר היה חבר בוועדת האתיקה של מחוז תל אביב ואף כיהן כדיין ואב בית דין בבית הדין המשמעתי של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין. עדו הינו חבר ברשימת הבוררים של המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין.

השכלה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים (L.L.B, 1992) בהצטיינות, השתלמות תעודה בתחום דיני החברות באוניברסיטת בר אילן,  היה נציג מכון היצוא בסמינר לסחר בינלאומי בטיוואן. כמו כן, עדו בוגר קורס לגישור מטעם לשכת עורכי הדין, ובוגר קורסים והשתלמויות בתחומי משפט מגוונים. כמו כן הרצה בקורס לעריכת הסכמים מעשיים לאנשי עסקים במסגרת המכללה לעצמאות כלכלית.

 

שפות

עברית, אנגלית.